S. C. Bjulf cd. Olie på lærred, parti fra Christianshavn

Varenummer: 5828686
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 4.000

S. C. Bjulf 1890-1958. Olie på lærred, parti fra Christianshavn. Sign. Bjulf. 50 x 67 cm. (67 x 84 cm.)
Auktionen afsluttes:  30-11-2020 17:38:08