S. Holm. Motiv fra Christianshavn

Varenummer: 6338514
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

S. Holm, 1900-tallet. Motiv fra Christianshavn. Olie på lærred. Sign. S. Holm. 40 x 50 cm (56 x 66 cm).
Auktionen afsluttes:  02-06-2023 20:38:00

568089 01-06-2023 23:21:12 DKK 350