Ubekendt kunstner, kopi af Christen Dalsgaards 'Mon han dog ikke skulle komme?'

Varenummer: 5649100
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner,1900-tallet, kopi af Christen Dalsgaards 'Mon han dog ikke skulle komme?', olie på lærred, sign. A. Lembeck, 55x45 cm. (64x54 cm).

Auktionen afsluttes:  28-05-2020 12:29:01
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1658759 24-05-2020 17:05:52 DKK 300