Sæt på fire stole af egetræ, 1960-70'erne - Henry Kjærnulf-stil (4)

Varenummer: 6377169
Vurdering: DKK 1.000

Sæt på fire spisestole med stel af delvist udskåret egetræ, sæde og ryg betrukket med stribet uldstof. Sh. 44 cm. Fremstår med alders- og brugsspor. (4)
Auktionen afsluttes:  08-06-2050 09:43:00