Saladette, model S900X

Varenummer: 6296991
Vurdering: DKK 3.000

Saladette, model S900X. H. 88 B. 90 D. 70 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Auktionen afsluttes:  08-12-2022 19:43:14
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej