Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hus og have
Køkken
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Saladette, model S900X
:
6296991
Moms vare
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
3.000
Saladette, model S900X. H. 88 B. 90 D. 70 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
20-12-2022 19:20:34
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1619383
18-12-2022
23:31:54
350
1027104
17-12-2022
18:01:56
300
Til toppen