Salvador Dali, 'Lillas Pastia's Tavern' (cd)

Varenummer: 6375841
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 4.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6391605
Salvador Dali (1904-1989). 'Lillas Pastia's Tavern' fra Carmen Serien udgivet i 1970. sign. i bly Dali, EA V / VI. Registreret som nr. 1310 i Ralf Michler and Lutz W. Löpsingers: 'Salvador Dali, Catalogue Raisonné of Prints II', indrammet farvelitografi, 64,5x49 cm. (67x52 cm).
Auktionen afsluttes:  04-06-2023 21:59:48