Sam Karner blandtekniker

Varenummer: 5238855
Auktionen afsluttes
14-02-2019 20:22:00
Vurdering
SEK 1.500

SAM KARNER ( USA 1924-1990): (2) Kompositioner, signerade och daterade -62, akvarell/blandteknik, ca 16x24 33,5x24 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö