Samling Aage Strand. Diverse motiver, olie på lærred. (24)

Varenummer: 6289309
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK < 1.000

Samling Aage Strand (1910-1975). Olie på lærred. Sign. ÅS. Af forskellige størrelser cirka fra 38,5 x 44,5 til 89 x 120 cm. Palle og pallesider medfølger ikke. (24)
Auktionen afsluttes:  30-10-2022 19:22:16
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej