Samling ældre glansbilleder (12 hæfter)
Vurdering:
Samling ældre glansbilleder med motiver af bl.a. nisser, disney, blomster, dyr mm. 1900-tallet. Fremstår med varierende brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme. (12 hæfter)
08-12-2022 08:17:05