Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling cykler (2)
:
6383719
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
6332 - Kildemoes, dame cykel. 46. stlnr. WBK060670C. Fremstår ulåst med brugsspor. Defekte gear, støtteben og sadel. Ridser i stel. 6312 - Kildemeos, dame cykel. 51 cm. stlnr. WBK234779M. Fremstår ulåst med brugsspor. Defekte gear. Slidt sadel og håndtag. Ridser i stel.
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi
Se alle
auktionerne her
27-05-2023 15:21:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2276313
27-05-2023
15:09:06
450
2299023
24-05-2023
21:44:20
400
1907534
24-05-2023
16:41:59
350
Til toppen