Samling cykler (3)

Varenummer: 6319772

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

8147 - Kildemoes, dame cykel med syv gear. 48 cm. stlnr. WBK043371E. Fremstår ulåst med brugsspor. Slidte gear. Defekt forskærm. Ridser i stellet. 8142 - Centurion, dame cykel med syv gear. 54 cm. stlnr. WAK38002V. Fremstår ulåst med brugsspor. Defekt bagskærm. Slidt stel og håndtag. 8134 - Kildemoes, dame cykel. 51 cm. stlnr. WBK181212B. Fremstår låst med brugsspor. Defekte gear. Slidt stel, Løs bagskærm.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  04-02-2023 11:08:00