Samling danske lp'er (160)

Varenummer: 6212065
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.000

Samling danske lp'er best. af Pop/Rock heriblandt Peter Beli, TV2, Lasse Helner, John Mogensen, Tommy Seebach, Dodo and the Dodoes, Gnags mm. 1970/80'erne. Fremstår med brugsspor. Fejl og mangler kan forkomme. Ingen klassisk og opsamlinger. (160)
Auktionen afsluttes:  17-07-2022 20:46:00

1456956 17-07-2022 13:14:02 DKK 350
1781802 16-07-2022 10:04:40 DKK 300