Samling danske lp'er (160)

Varenummer: 6212065

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Samling danske lp'er best. af Pop/Rock heriblandt Peter Beli, TV2, Lasse Helner, John Mogensen, Tommy Seebach, Dodo and the Dodoes, Gnags mm. 1970/80'erne. Fremstår med brugsspor. Fejl og mangler kan forkomme. Ingen klassisk og opsamlinger. (160)

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 19:40:05
Showroom:   Aarhus, DK