Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Musik, musikinstrumenter
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling danske lp'er (160)
:
6212065
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Samling danske lp'er best. af Pop/Rock heriblandt Peter Beli, TV2, Lasse Helner, John Mogensen, Tommy Seebach, Dodo and the Dodoes, Gnags mm. 1970/80'erne. Fremstår med brugsspor. Fejl og mangler kan forkomme. Ingen klassisk og opsamlinger. (160)
17-07-2022 20:46:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1456956
17-07-2022
13:14:02
350
1781802
16-07-2022
10:04:40
300
Til toppen