Samling dragtsmykker (3)

Varenummer: 6245478
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

Samling dragtsmykker i forsølvet metal iform af: Stor sølje Ø ca. 10 cm, Broche (med mangler) h. 10 cm. Bæltespænde med turkis perler Ø5.5 cm. Med aldersrelaterede brugsspor (3)
Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:54:13

1032530 03-08-2022 22:32:27 DKK 300