Samling dragtsmykker (3)

Varenummer: 6245478
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Samling dragtsmykker i forsølvet metal iform af: Stor sølje Ø ca. 10 cm, Broche (med mangler) h. 10 cm. Bæltespænde med turkis perler Ø5.5 cm. Med aldersrelaterede brugsspor (3)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:54:13
Showroom:   Næstved, DK

1032530 03-08-2022 22:32:27 DKK 300