Samling facadebogstaver (7)

Varenummer: 6301656
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Samling facadebogstaver af lakeret aluminium og plexiglas H./B. 77/80 cm. brugsspor, ridser. (7)

Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:54:22
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

8665 25-11-2022 22:17:07 DKK 400