Samling Fleischmann modeltog (2) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3737287

Varenummer: 3721009
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 1.500

Samling Fleischmann modeltog i form af fire lokomotiver, heraf en brun DSB. Femten vogne hvoraf en biltransport med i alt otte Lego biler i plast, en passagervogn med defekt / løse hjul. Samling huse og skinnemateriel i form af skiftespor, signalgiver, transformer samt omskifter. Fremstår i varierende stand med brugsspor, huse med mangler og defekter. To flyttekasser. Eftersyn tilrådes. (2)
Auktionen afsluttes:  17-02-2015 20:07:56