Samling Märklin togbane/togsæt
Vurdering:
1.500
Samling Märklin togbane best. af: 1 damplokomotiv, diverse vogne og skinner, 2 transformator, kataloger. 1 Togsæt nr. 0971. Alt med brugsspor. mangler og defekter kan forekomme, aldersrelateret brugsspor.
03-09-2050 09:21:00