Samling Märklin togbane/togsæt

Varenummer: 6241716
Vurdering: DKK 1.500

Samling Märklin togbane best. af: 1 damplokomotiv, diverse vogne og skinner, 2 transformator, kataloger. 1 Togsæt nr. 0971. Alt med brugsspor. mangler og defekter kan forekomme, aldersrelateret brugsspor.
Auktionen afsluttes:  03-09-2050 09:21:00