Samling Märklin togbane/togsæt

Varenummer: 6241716

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Samling Märklin togbane best. af: 1 damplokomotiv, diverse vogne og skinner, 2 transformator, kataloger. 1 Togsæt nr. 0971. Alt med brugsspor. mangler og defekter kan forekomme, aldersrelateret brugsspor.

Auktionen afsluttes:  21-08-2022 13:35:52
Showroom:   Roskilde, DK