Samling smykker af b.la. sølv (5)

Varenummer: 6298251
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Samling smykker, bestående af: Koral halskæde med cabinlås, L. 65 cm. Broche af 830 sølv. Halskæde og vedhæng af sterlingsølv, l. 50 cm. Armring af 830s, stemplet HJ. Samlet sølv vægt 47 gram. Fremstår emd brugsspor (4)
Auktionen afsluttes:  29-11-2022 19:11:46
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

2153019 29-11-2022 09:03:34 DKK 300