Samling Thailandske smykker i sterling sølv med emalje dekoration(5)

Varenummer: 6218524
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Samling Thailandske smykker med emalje dekoration. Bestående af armbånd. Par ørenringe med skruelås. Hårspænde. Broche. Samt slipsenål i andet design. Alle dele stemplet Siam Sterling. Samlet vægt 117 g. (5)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 12:51:51
Showroom:   Nivå, DK