Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Smykkesæt
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling Thailandske smykker i sterling sølv med emalje dekoration(5)
:
6218524
Hammerslagspris
:
700
Vurdering
:
< 1.000
Samling Thailandske smykker med emalje dekoration. Bestående af armbånd. Par ørenringe med skruelås. Hårspænde. Broche. Samt slipsenål i andet design. Alle dele stemplet Siam Sterling. Samlet vægt 117 g. (5)
27-07-2022 18:39:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2153019
27-07-2022
18:07:59
700
1032530
26-07-2022
19:55:56
650
2236676
22-07-2022
00:10:26
600
Til toppen