Samling vintage Blues/Rock/Folk LP plader (14)
Vurdering:
1.000
Samling engelske, amerikanske og dansk Blues/Rock/Folk LP-plader fra 1960-80'erne. Bl.a. bestående af 2 Rolling Stones albums, 2 Beatles albums, The Moody Blues, et signeret Kenn Lending Blues Band album, osv. I alt, 12 albums samt to singles. fremstår med brugsspor. (14)
11-06-2023 19:22:04