Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Sarus Nielsen, motiv med fugle
:
6383112
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Sarus Nielsen (1897-1973), motiv med fugle, olie på lærred, sign. Sarus N. 62x58 cm. (75x70 cm). Fremstår med afskalninger.
27-05-2023 13:28:31
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
58558
27-05-2023
00:39:57
350
Til toppen