Varenummer: 4990887
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Schwartz, 1900-tallet. Skovmotiv, olie på lærred, sign. Schwartz. 80 x 65 (95 x 79,5) cm.

Auktionen afsluttes:  08-05-2018 19:23:00