Scrouples. Ilove ring af forgyldt sterlingsølv 0.25 ct

Varenummer: 6170210

Næste bud: DKK 950
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Scrouples. Ilove ring af forgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.25 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 53 / 16,5 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 4.195

Auktionen afsluttes:  02-07-2022 18:55:29
Showroom:   Aalborg, DK