Scrouples. Ilove ring af rosa & forgyldt sterlingsølv 0.30 ct (2)

Varenummer: 6170205
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.600

Scrouples. To Ilove ringe af rosaforgyldt og forgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.30 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 54 / 17 & 56 / 18,25 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 5,990 (2)
Auktionen afsluttes:  12-08-2022 18:04:00