Scrouples. Ilove ring af rosa & forgyldt sterlingsølv 0.30 ct (2)

Varenummer: 6170205

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Scrouples. To Ilove ringe af rosaforgyldt og forgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.30 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 54 / 17 & 56 / 18,25 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 5,990 (2)

Auktionen afsluttes:  12-08-2022 18:04:00
Showroom:   Aalborg, DK