Scrouples. Ilove ring af rosaforgyldt sterlingsølv 0.25 ct

Varenummer: 6170179
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Scrouples. Ilove ring af rosaforgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.25 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 54 / 17 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 4.195

Auktionen afsluttes:  12-08-2022 19:06:25
Showroom:   Aalborg, DK

580854 12-08-2022 19:04:25 DKK 350
692666 09-08-2022 23:32:13 DKK 300