Scrouples. Ilove ring af rosaforgyldt sterlingsølv 0.26 ct (2)

Varenummer: 6170226

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Scrouples. To Ilove ringe af rosaforgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.26 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 57 / 18 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 4.690 (2)

Auktionen afsluttes:  28-06-2022 18:56:16
Showroom:   Aalborg, DK