Scrouples. To Ilove ringe af forgyldt sterlingsølv 0.30 ct

Varenummer: 6170237

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Scrouples. To Ilove ringe af forgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.30 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 54 / 17 55 / 17,5 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 5390 (2)

Auktionen afsluttes:  02-07-2022 18:43:29
Showroom:   Aalborg, DK