Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Scrouples. To Ilove ringe af forgyldt sterlingsølv 0.30 ct
:
6170237
Moms vare
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
Scrouples. To Ilove ringe af forgyldt sterlingsølv prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt 0.30 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P1, ringstørrelse 54 / 17 55 / 17,5 mm. Stemplet SC samt 925S. Vejl. 5390 (2)
13-08-2022 18:12:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
580854
13-08-2022
17:59:47
400
84057
12-08-2022
21:26:17
350
654395
12-08-2022
14:59:11
300
Til toppen