Secto Design. Væglampe, Uplight / downlight af birketræ, model 4230

Varenummer: 6302445
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000

Secto Design. Væglampe, Uplight / downlight af birketræ, model 4230 af formbøjet birketræ. H. 60 B. 31 D. 18 cm. cm. Fremstår med lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  02-12-2022 17:58:11