Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Seks stole med sømbeslået læder
:
6383161
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.500
Sæt på seks stole af egetræ, med sømbeslået brunt patineret læder. H. 90 cm B. 46 cm sh. 47 cm. Med brugsspor iform af krakeleringer, revner mm. (6)
27-05-2023 17:18:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
210048
27-05-2023
10:07:41
350
Til toppen