Sergius Frost. Landskab med Skagen fyr, olie på lærred, cd

Varenummer: 5618893
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Sergius Frost (1900-1994). Landskab med Skagen fyr samt stråtækt gård. Olie på lærred. Sign. S. Frost. 33x45 cm(42x55 cm)

Auktionen afsluttes:  21-03-2020 20:35:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej