Severin Hansen for Haslev Møbelfabrik. lampeborde af palisander (4)

Varenummer: 6272503
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

Severin Hansen for Haslev Møbelfabrik. 4 lampeborde af fineret palisander, H. 50/44 cm. L. 57/47 cm. B. 35 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, farveforskel samt lille mærke på ene bord på pladen. (4)
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 12:13:44