Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Severin Hansen for Haslev møbelfabrik. Sofabord, palisander
:
6234277
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
2.400
Severin Hansen. Kvadratisk sofabord af fineret palisander, tilspidsede ben. 1960'erne. H. 50 B. 66 D. 66 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
07-10-2022 20:23:12
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
766537
07-10-2022
19:40:04
350
2264040
07-10-2022
15:07:42
300
Til toppen