Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Shin & Tomoko Azumi. To barstole, model LEM (2)
:
6150530
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Shin & Tomoko Azumi. To barstole med sæde af eg og hvidt kunstmateriale, højdejusterbart stel af stål. Fra ca. 70 cm-80 cm. Model LEM, formgivet for La Palma, mærke herfra. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker, En med defekt gaspatron. (2)
19-10-2022 13:55:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1509215
18-10-2022
20:37:59
1400
Til toppen