Shin & Tomoko Azumi. To barstole, model LEM (2)

Varenummer: 6150530

Næste bud: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Shin & Tomoko Azumi. To barstole med sæde af eg og hvidt kunstmateriale, højdejusterbart stel af stål. Fra ca. 70 cm-80 cm. Model LEM, formgivet for La Palma, mærke herfra. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker, En med defekt gaspatron. (2)

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 14:20:00
Showroom:   Vejle, DK