Shin & Tomoko Azumi. To barstole, model LEM (2)

Varenummer: 6150530
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.000

Shin & Tomoko Azumi. To barstole med sæde af eg og hvidt kunstmateriale, højdejusterbart stel af stål. Fra ca. 70 cm-80 cm. Model LEM, formgivet for La Palma, mærke herfra. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker, En med defekt gaspatron. (2)
Auktionen afsluttes:  19-10-2022 13:55:00

1509215 18-10-2022 20:37:59 DKK 1400