Signeret Persisk Tabriz tæppe. 397 x 308 cm.

Varenummer: 6161996

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Signeret Persisk Tabriz tæppe. Uld på bomuld. 397 x 308 cm. Fremstår med slidte frynser og brugsspor.

Auktionen afsluttes:  11-12-2022 14:05:26