Signeret Persisk Tabriz Tæppe 447 x 308 cm.

Varenummer: 6130728

Næste bud: DKK 4.400
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Signeret Persisk Tabriz Tæppe. Uld på bomuld. Fremstår med slitage og brugsspor. Sign. Javan Amirkhiz. 447 x 308 cm.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 15:26:40
Showroom:   Herlev, DK