Sigrunn Asbjørn. 'I læ af klitterne'. (cd)

Varenummer: 5416312
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.000

Sigrunn Asbjørn. 'I læ af klitterne'. Olie på lærred. Sign. monogram samt signeret og betitlet på bagsiden. 100 x 100 cm. (106 x 106)

Auktionen afsluttes:  27-08-2019 20:55:00