Sigurd Christensen, Landskab Bornholm, cd

Varenummer: 5656491
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Sigurd Christensen (1915-1978), Landskab fra Bornholm. Olie på lærred. sign. Sigurd Christensen. 49 x 74,5 cm. (60 x 86 cm).

Auktionen afsluttes:  06-05-2020 19:49:31