På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
15.000
Sigurd Swane (1879-1973), landskab fra Spanien, olie på lærred, sign. S. sw. 63x61 cm. (83x81 cm).
23-03-2023 12:43:47