Sigurd Swane. Landskabsparti (cd)

Varenummer: 6142949

Næste bud: DKK 11.000
Vurdering: DKK 16.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Sigurd Swane (1879-1973). Landskabsparti, olie på lærred, sign. S.Sw. 45 x 59 cm (60 x 74 cm).

Denne vare er en del af en udsøgt temaauktion over moderne og ældre kunst
Se og byd på alle værkerne her.

Auktionen afsluttes:  29-06-2022 20:31:00
Showroom:   Vejle, DK