Sigurd Swane. Sydlandsk landskab med ruiner. (cd)

Varenummer: 6169936
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Sigurd Swane (1879-1973). Sydlandsk landskab med ruiner. Olie på lærred. Usign. 34 x 45 cm. (43 x 54).

Auktionen afsluttes:  16-03-2022 20:04:00
Showroom:   Vejle, DK