SIS kontormøbler, lille skuffedarium på hjul

Varenummer: 6333349
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

SIS kontormøbler, lille skuffedarium på hjul fineret med teaktræ, sortlakeret metalstel, fire skuffer af plast og hjul med forkromet montering. H.76 x 32 x d.35 cm. Alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 18:40:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1822318 26-01-2023 07:16:26 DKK 300