Skænk af mahogni, 20 årh

Varenummer: 6305097
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Skænk af fineret mahogni, 20 årh. Front med 2 skydelåger og 5 skuffer. Indvendigt med hylder og bestikbakker. Stedvise brugsspor og alderspatina. H. 90. D. 58. L. 200 cm.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 13:25:13
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

582888 26-11-2022 13:23:13 DKK 350
2187724 26-11-2022 11:45:14 DKK 300