Skænk af teaktræ, 1960'erne

Varenummer: 6376521
Vurdering: DKK 2.400

Skænk af finéret teaktræ. H. 151, 46 x 161 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder nogle ridser og skrammer.
Auktionen afsluttes:  08-06-2050 09:46:00