Skanör oljemålning

Varenummer: 5556583
Auktionen afsluttes
16-01-2020 20:20:00
Vurdering
SEK 1.500

MONOGRAMISTEN LC N, Motiv från Skanör, monogramsignerad och daterad 1949, olja på duk, 46x55 cm