Skibox - tagboks Skiguard 860

Varenummer: 6304723

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 5.000

Skibox - tagboks Skiguard 860 Størrelse 226 x 88 x 30 (Udvendig) 216 x 86 x 28 (Indvendig) Volume ca. 500 l Vægt ca. 35 kg Materiale Glassfiberarmeret polyester Brugsspor og ridser.

Auktionen afsluttes:  10-12-2022 14:49:21
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej