Skrivebord af eg og teak

Varenummer: 6261698
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.600

Fritstående skrivebord af eg med plade af teak, begge fineret. Front med syv skuffer. Nøgle medfølger ikke. H. 73 cm. B. 138 cm. D. 69 cm. Fremstår med mærker, ridser og brugsspor. Samt en skuffe med knækket håndtag.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 11:45:46

1373552 23-09-2022 01:53:46 DKK 1000