Skrivebord af eg

Varenummer: 6183431

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Skrivebord af fineret og massiv eg, kvadratiske ben. H. 72, B. 140, D. 70 cm. Fremstår med ridser, mærker, pletter, malingrester og brudt/udskåret sarg.

Auktionen afsluttes:  02-07-2022 13:30:09
Showroom:   Herlev, DK