Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Skrivebord af eg
:
6183436
Moms vare
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6242448
Skrivebord af fineret og massiv eg, kvadratiske ben. H. 72, B. 140, D. 70 cm. Fremstår med ridser, mærker, pletter og malingrester.
18-07-2022 11:15:45
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
637140
16-07-2022
19:13:28
300
Til toppen