Skrivebord af eg

Varenummer: 6183436
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6242448
Skrivebord af fineret og massiv eg, kvadratiske ben. H. 72, B. 140, D. 70 cm. Fremstår med ridser, mærker, pletter og malingrester.
Auktionen afsluttes:  18-07-2022 11:15:45

637140 16-07-2022 19:13:28 DKK 300