Skrivebord af eg

Varenummer: 6183436

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Skrivebord af fineret og massiv eg, kvadratiske ben. H. 72, B. 140, D. 70 cm. Fremstår med ridser, mærker, pletter og malingrester.

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 12:28:28
Showroom:   Herlev, DK