Skulptur i gips

Varenummer: 3892436
Hammerslagspris: SEK 425
DKK 271
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Skulptur i gips. Ängel. Höjd ca 110 cm. Omfattande skador/lagningar.
Auktionen afsluttes:  02-07-2015 16:22:03