Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Jagt, fiskeri, våben og militaria
Skydevåben
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Smith wesson Model 1 ½ revolver, 1868-1875
:
6280175
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
5.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6322409
Smith wesson Model 1 ½. Med våbennummer: 116036. Stemplet: "SMITH & WESSON. SPRINGFIELD, MASS. PAT.APR.3.55.JULY 5.59&NOV.21.65". Produceret mellem 1868-1875. Totallængde: 20 cm. Løbslængde: 9 cm. Fremstår med stram og funktionel mekanik, rent og skarpt løb samt aldersrelaterede brugsspor. Samlertilladelse til skydevåben påkrævet.
12-12-2022 12:52:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
598934
08-12-2022
20:25:37
4000
Til toppen