Christian Kjær Mortensen. Parti ved Gl. Strand. Olie på lærred (cd)

Varenummer: 5741107
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Kjær Mortensen. Parti ved Gl. Strand med postbud, betjent, fiskekoner mm. Olie på lærred. Sign. Bjulf h. 73x96 cm (87x110)

Auktionen afsluttes:  30-08-2020 19:47:38
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej